Шокантни признавања | Кога познатите зборуваат за сексот – Ми се допаѓа мисионер, кучешки стил сакам, сакам од нога  …

927

Кога познатите зборуваат за сексот, се чудиме колку отворени можат да бидат. Иако понекогаш полудуваат на paparazzo фотографии, не им е тешко да признаат какви пози сакаат, каде им се допаѓа тоа да го прават, со кого имале најдобар оргазам. Еве неколку секс вистини на познати лица.

Kanye West за порно видео ленти

“Во повеќето случаи покеиф ми е луѓето да имаат домашни секс видео ленти отколку да ги сликаат папараци, а потоа ги објавуват тие фотографии. Па, тоа јас сам си снимив. Ова видео нема да биде во можност да ми нанесе штета кога би се протнало во јавност, напротив, само би ми помогнал. ”

Имагинарниот секс на Лејди Гага

‘Го сакам сексот. Моќта на сетилата е моќна работа. Можам да постигнам оргазам само со размислување за тоа. ”

Анџелина Џоли за секс во текот на бременоста

“Слушнав дека тоа е лошо за сексуалниот живот. Но мислам токму спротивно. Тоа е одлично за сексот. Морате да бидете покреативни, повеќе се забавувате, а како жена, вие сте позаоблени и целосни. ”

Џесика Симпсон за сексот за време на бременоста

“Јас сум незапирлива. Голем оргазам … Всушност најголем оргазам од било кога. ”

Џон Мајер за секс со Џесика Симпсон

“Тоа беше како напалм, сексуален напалм.”

Скарлет Јохансон за секс во автомобил

‘Го сакам сексот во автомобил. Ако сакам некој луд, необичен секс, би избрала на задното седиште од автомобилот. ”

Меган Фокс за нејзините нелезбејски тенденции

“Видете, јас не сум лезбејка. Јас само мислам дека сите луѓе се родени со можност да ги привлече некој од ист пол. Оливија Вајлд е толку секси што може да задави планински вол со голи раце. А во последно време јас сум опседната со Џена Џејмсон. ”

Адам Левин за неговата совршеност

“Постојат два вида на мажи. Некои се едноставно женомразци, а оние другите припаѓаат на втората категорија која многу сакаат жени и мислам дека се најубави суштества во светот. И тоа сум јас. Можеби овапричина на мојот промискуитет, што сакав да спијам со многу жени.”