Неверојатно флексибилна мајка која вежба со својата ќерка стана интернет сензација | Видео

273

Неверојатно силна мајка на две деца деновиве привлекува големо внимание на интернет со видео во кое вежба со својата мала ќерка врз себе.

За време на своите тренинзи, Гасја Акметова често прави тешки гимнастички вежби додека 3-годишната ќерка Камали се држи за нејзиниот врат. Погледнете:

Флексибилната мајка, која во минатото настапувала во акробатското шоу „Cirque du Soleil“, споделува кратки снимки и фотографии со илјадниците обожаватели на Instagram и редовно мами комплименти.