Скандалозна поранешна атлетичарка и проститутка: Сексот е поубав од медалите !

441

Со секој клиент стигна до олимпиското злато, сексот е многу поубав од натпреварувањата, објави во ексклузивното интервју за “Би-Би-Си” поранешната атлетичарка Сузи Фијвер Хамилтон.

Од ѕвезда на патеката таа стана девојка на повик во Лас Вегас. Оваа новина го затресе САД. Денес сепак лудите денови во градот на гревот се минато. Сузи успева да се ослободи од зависноста од сексот.

Хамилтон и нејзиниот брат се родени со психички проблеми. Таа ги потиснува своите со трчање, но тој не издржува и се самоубива.

“Сето тоа се распадна во 2000 година, кога дувнала на Олимпијадата. Лежев на патеката и си велев дека сум најголемата будала на светот. Така влегов во спиралата на неуспехот”, раскажува Сузи. Дури раѓањето на нејзината ќерка не може да ја спаси.

“Секој пат кога возев автомобил, сакав да престанам и да почнам да удирам што ќе ми падне”, раскажува таа за мрачните денови. Излегува дека има биполарно растројство и ја пренесува од една крајност во друга. Лековите кои почнува да ги зема, ја закопаа уште повеќе. Тие ја зголемуваат нејзината желба за секс.

“Бев мирна, но постојано мислев за задоволство. Крајот не ми доаѓаше. Сакав нешто ново, без чувства – само секс и повторно секс”, отворена е Сузи. Така станува проститутка за по 600 долари на час.

“Со секој клиент се дојде до златниот медал. Дури беше поубаво. Беше забавно. Секогаш бев на врвот!”, Вели русокосата .Нејзиниот сопруг бил запознаен со новата нејзината карактеристичност.

Разоткривањето сепак доведе до нова трансформација. Сега Сузи има образование као да им помага на луѓе со слични на нејзините проблеми. Предава и јога, преку која има нуди спокојство.

“Ако пиев и земам дрога – никој не ми би обратил внимание. Сексот сепак продолжува да е табу и затоа се чита на полседните страници“, вели поранешната атлетичарка.