Овие хороскопски знаци обожаваат “валкани разговори”

427

Овен

Овенот наоѓа задоволство во опасни работи. Особено го возбудува гласен секс, таков што секој може јасно да слушне колку ужива. Тој е голем љубител на сексот преку телефон или секстинг и обично ќе ве изненади со тоа. Сакале или не, тие ќе ве привлечат да имате секс преку телефон за секунда, пренесе „ЖенскиМагазин.рс“.

Близнаци

Телефонскиот секс многу го исполнува овој знак затоа што комбинира две работи што тој најмногу ги сака – зборување и секс. Сакаат да го практикуваат, а во исто време тие се одлични со деталите. Ќе ви состават таква слика што образите ќе ви поцрвенат. Дури и ако не ви се допаѓа таков вид на комуникација, по неговиот „повик во доцните часови“, тоа ќе ви стане омилена забава.

Водолија

Водолијата е во состојба да фетишизира сè што изгледа футуристички, прогресивно или ризично. Тие сакаат телефонски секс, групен секс, играчки за секс, лоши девојки и валкани разговори. Не е важно дали има причина за секс преку телефон, како на пример далечина, тие секогаш се расположени за валкани приказни, дури и ако сте се виделе пред половина час и сте имале одличен секс. На водолијата никогаш не ѝ е доста, тој секогаш сака повеќе, тие се вистински зависници од секс.

Забелешка: Преземањето на оваа содржина е дозволено само ако го наведете изворот со задолжително линкување на нашиот домен и оригиналната статија!

Доколку сакате да прочитате повеќе содржини како оваа, препорачуваме да го посетите нашиот портал www.kukuriku.com.mk, а со лајк на нашата фан страна станувате дел нашето многубројно членство facebook.com/Kukuriku.mk/.