Американец се обидел да има секс со Пит Бул, го однеле во болница со откинат пенис

389

37-годишен маж доби жестоки повреди на препоните, откако бил каснат од Пит Бул.

Исус Рамон Санчез, од соседството “Малата Хавана” во Мајами, изјавил дека се обидел да изврши сексуален контакт со 4-годишен машки Пит Бул.

Кучето очигледно не им се допаднала идејата и ги заглавил острите заби во пенисот на содомитот. Инцидентот се случил во 8.30 часот, соопштува “Ворлд Њуз Дејли репорт”.

Трагикомичната случка се случила во градски парк. Сведоци виделе како Санчез се обидел да го присили Пит Булот, но силното куче дало жесток отпор и се нафрлило мераклијата по нозете, рацете и препоните.

“Само за неколку секунди, тој ги грабна гениталиите на мажот и со острите заби и буквално ги раскина на парчиња”, раскажуваат шокирани очевидци.

Санчез бил транспортиран до болница во тешка состојба – со искасано тело и голема загуба на крв, но лекарите успеале да го стабилизираат и веќе нема опасност за неговиот живот.

За жал, и покрај напорите, медицинскиот персонал не бил во можност да ги спаси гениталиите кои биле речиси целосно уништени од кучето.

Мотивите за активностите на Санчез остануваат нејасни, а полицијата во Мајами започна истрага за инцидентот.