БАЛЗАМ ПОСЛЕ БРИЧЕЊЕ | Siberian Wellness

518

Веднаш го отстранува непријатното чувство после бричење, ја смирува и омекнува кожата, ги активира процесите на регенерација, го забрзува заздравувањето на раните и сечењето. Балсата пријатно ја освежува кожата, ја апсорбира брзо, не остава чувство на пецкање и затегнатост.

Начин на употреба

Мала количина од балзамот нанесете на чистата кожа на лицето, нежно тапкајте со масирачки движења.

Siberian Wellness