Шик комбинација на фармерки и патики | Инспирација за моден тренд кој никогаш не умира! (ФОТО)

840

Во зависност од приликите, користете ги аксесоарите и надоградете ја оваа одлична комбинација така што може да послужи и за работа, удобна прошетка, состанок или дури и релаксирачки вечерен излез.

Комбинацијата на фармерки и патики е идеална за пролетно време, а освен што е удобна, во вистинскиот избор може да го направите да изгледа многу елегантно.

Пронајдете инспирација во познатите дами, кои едноставно го обожуваат овој тренд кој никогаш не умира и прошетајте низ градот како вистинска опуштена дама со стил.

faremerki i patiki4-001

Некои ѕвезди едноставно не можат да одолеат на овој неизбежен тренд, а Шарлиз Терон го сака толку многу што не го одминува ниту на црвениот тепих и при јавни настапи!

faremerki i patiki3-001

Во зависност од околностите, користете додатоци и надоградете ја оваа одлична комбинација така што може одлично да послужи за работа, удобна прошетка, состанок, па дури и за релаксирачки вечерен излез.

faremerki i patiki2-001

За оние дами кои сакаат поелегантни варијанти, комбинирајте тексас здолниште со патики, и тоа ќе биде полн моден хит!

faremerki i patiki-001

loading...